•  

  userfiles/sat-systemnetpl/top/0.jpg

   

 •  

  userfiles/sat-systemnetpl/top/1.jpg

   

 •  

  userfiles/sat-systemnetpl/top/2.jpg

   

 

 

Jeszcze większa elastyczność w nowych pakietach nc+

 

Od 3 marca klienci podpisujący umowę z platformą nc+ mają możliwość dodania do bazowego pakietu Comfort+ aż sześciu różnych opcji. Pakiety z opcją Premium Sport lub Premium Film będą też tańsze.

Teraz aby mieć zestaw zawierający po trzy sportowe lub filmowe kanały z rodziny CANAL+ wystarczy 69,90 zł miesięcznie.Jedną z opcji do wyboru dla klientów kupujących pakiet Comfort+ będzie opcja Extra+, która zwiększy liczbę dostępnych kanałów do poziomu pakietu Universe+.

Abonent podpisujący umowę będzie miał możliwość oglądania przez pierwsze kilka miesięcy kanałów z pakietu Extra+ za darmo. Przy umowie na 15 miesięcy będzie to do 3 miesięcy za darmo, a przy umowie na 24 miesiące aż do 6 miesięcy za darmo. Po tym okresie klient najtańszego pakietu będzie zobowiązany do wykupienia za 20 zł miesięcznie opcji Extra+ do końca trwającej umowy.

Natomiast klienci wyższych pakietów będą mogli zdecydować, czy chcą dalej korzystać z tej opcji w cenie 10 zł miesięcznie, czy też z niej zrezygnować, co mogą zrobić w dowolnym momencie trwania umowy.Do bazowego pakietu abonenci będą mogli dokupić też jedną z opcji:Premium Sport (zawiera CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD i CANAL+ Family2 HD)Premium Film (czyli CANAL+ HD, CANAL+ Film HD i CANAL+Film2 HD)Premium Sport&Film (zawierający wszystkie kanały pakietów Premium Sport i Premium Film)Super film+ (z kanałami CANAL+ HD, CANAL+ Film HD, CANAL+Film2 HD, HBO HD, HBO2 HD i HBO COMEDY HD)Superpremium+ (zawierający kanały z pakietów Premium Sport, Super film+, a także Cinemax HD i Cinemax2 HD)- Po raz kolejny wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów jeszcze bardziej uelastyczniamy naszą ofertę.

Teraz klient będzie mógł na bazie jednego pakietu Comfort+ stworzyć swój zestaw poprzez wybór kilku dostępnych opcji. Zależnie od zainteresowań mogą to być kanały sportowe lub filmowe z rodziny CANAL+, albo kombinację pełnej oferty sportowej i filmowej – wyjaśnia Artur Przybysz, wiceprezes ds. sprzedaży i logistyki platformy nc+.- Dodatkowo nowa oferta to także niższe ceny za pakiet zawierający CANAL+ Sport HD, CANAL+ Family HD i Family2 HD lub CANAL+ HD, CANAL+ Film HD i Film2 HD.

Teraz dostęp do najlepszej rozrywki sportowej lub filmowej będzie możliwy za 10 złotych mniej niż do tej pory – dodaje Artur Przybysz.Szczegóły nowych pakietów:Comfort+ (umowa na 15 miesięcy)39,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ (opcja Extra+ za darmo do 3 miesięcy, potem 20 zł miesięcznie)79,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Premium Sport79,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Premium Film89,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Premium Film&Sport99,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Super film+119,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Super premium+Comfort+ (umowa na 24 miesiące)39,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ (opcja Extra+ za darmo do 6 miesięcy, potem 20 zł miesięcznie)69,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Premium Sport69,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Premium Film79,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Premium Film&Sport89,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Super film+109,90 zł Comfort+ wraz z pakietem Multi+ i Super premium+Multi+ to 7 kanałów tematycznych: ale kino+ HD, DOMO+ HD, kuchnia+ HD, MiniMini+ HD, teleToon+ HD (w tym pasmo HYPER+ HD), PLANETE+ HD i nSport HD.Dodatkowym benefitem dla wszystkich klientów, którzy wykupią pakiet zawierający kanały filmowe z rodziny CANAL+ będzie darmowy dostęp do serwisu CANAL+ VOD na cały czas trwania umowy (15 lub 24 miesiące).

Do wszystkich pakietów klienci otrzymają też dostęp do serwisu VOD Seriale+ do 2 miesięcy za darmo, po tym czasie opcja ta będzie kosztowała 10 zł.Razem z bogatymi pakietami telewizji, klienci będą mogli kupić zaawansowane technologicznie dekodery. Dekoder mediabox+ będzie dostępny za 49 zł z miesięczną opłatą zróżnicowaną w zależności od czasu trwania umowy. Przy kontrakcie na 15 miesięcy będzie to 10 złotych, przy 24-miesięcznym 5 złotych. Będzie można go także kupić za 199 zł bez opłaty miesięcznej. Dekoder box+ będzie dostępny dla klientów wybierających pakiet Comfort+ lub Comfort+ Premium Sport za 49 zł przy kontrakcie 15-miesięcznym i za darmo przy kontrakcie 24-miesię cznym.